Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit keres egy átlagos...

Mennyit keres egy átlagos építész?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy milyen egyetemre mennyek tovább. Műszaki iskolát végzek, szóval még az építész is szóba jöhet. Mennyit keres ma Magyarországon egy építész?
2012. nov. 2. 11:45
 1/2 anonim válasza:

menJ?

Az attól függ, hogy tervezői, előkészítői-kivitelezői munkát végzel majd. Lutri, ebben a gazdasági helyzetben. A műszaki előképzettség nem jelent semmit ilyenkor, inkább akkor villamos/gépész-mérnök, ilyesmikben gondolkodj. Azzal számolj, hogy ha kivitelezésben fogsz dolgozni, (és még nem építésvezetőként) lehet, hogy se hétvégéd, se ünneped, mert pörög a kötbér, ha nincs időre kész az építmény.

2012. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Építész válasza:

Építész vagyok, két éve egy vonalat sem húztam. Hajdú-Bihar megye déli részén élek, nincs megrendelés, ellenben az évi 44eFt kamarai tagdíjat befizettem. Hát ilyen jól keresek.

Ha valakinek kell tervezni, szivesen venném...

2012. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!