Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves kortól lehet ott...

Hány éves kortól lehet ott hagyni az iskolát?

Figyelt kérdés
Hány évesnek kell lennem hogy ott hagyhassam az iskolát? Nem rég töltöttem be a 18-at.

2012. nov. 4. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szakma nélkül sehogy se hagyd abba a tanulmányaidat.te is csak a puják után kapott családiból akarsz megélni?egyébként jogilag semmi akadálya,de gondold meg.
2012. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem rég kiderült hogy súlyos beteg vagyok, vizsgálatokra kell járnom, és a vizsgálatokra járás miatt érvénytelen az évem annyit hiányoztam. Ezért semmi értelme hogy tovább járjak :)
2012. nov. 4. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudhatnád, hogy 18 évesen már azt csinálsz, amit akarsz...
2012. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az iskolában azt mondták mivel ebben az évben töltöttem be a 18-at, köteles vagyok ezt az évet végig járni.
2012. nov. 4. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy ezt mondták, de eddig is kötelező volt járni, aztán betegség miatt mégsem tudtál bejárni. Akkor mi a különbség?
2012. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.osztályozót nem tudsz rakni félévkor?vagy keresel valami levelezős képzést,ami hozzád közel áll.oda be se kell járnod csak az anyagot küldik át.na meg persze néha számot kell adnod a tudásodról.egyébként befejezheted év közben,már nem vagy tanköteles.és bocsi az előző kommentért.
2012. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az hogy akkor ki iratkoznék és ennyi :) meg nem szeretném ha szüleimet megbüntetnék...
2012. nov. 4. 18:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek én is a levelezősön gondolkozom!
2012. nov. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!