Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyugat Magyarországi egyetem-A...

Nyugat Magyarországi egyetem-Andragógia szak-művelődésszervező szakiránnyal-vélemény? (kérdések lejjebb)

Figyelt kérdés

1.A felvi.hu szerint Győrben, Sopronban és Szombathelyen van a képzés helye, de a suli oldalán csak Győrt találtam. Most akkor hogy is van ez?

2. Hol lehet elhelyezkedni ezzel a szakmával?

3. A neten csak költségtérítéses képzést találtam, van államilag támogatott is?



#andragógia #Nyugat-Magyarországi Egyetem #művelődésszervező szakiránnyal
2012. szept. 14. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Megnéztem, ez nincsen a felvi.hu-n, csak Győr van.

2. Milyen szakmával? Úgy érted a szakkal? Szinte sehol, csak ahová érettségi is elég lenne.

3. Remélem csak az van, felesleges diplomás munkanélkülieket képezni.

2012. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a másodikra te magad is jól tudod a választ...
2012. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de én meg ugy olvastam felvin, igaz ott csak andragogia volt irva, ezért nem értettem..

amugy meg akkor mivel lehet elhelyezkedni? milyen szakkal? mert szinte már semelyik sem biztos..

2012. szept. 17. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy van biztos, hogy vannak szakok, mint az andragógia, amelyikkel biztosan nem fogsz, legalábbis "szakmában" nem. A jó szakokkal nem biztos, hogy el tudsz helyezkedni, de legalább esély van rá.
2012. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!