Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Marketinget hol lehet továbbta...

Marketinget hol lehet továbbtanulni, s hol helyezkedhetek el vele?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, és azon gondolkoztam ma, mi legyek, mert még nem sikerült eldönteni..Elég jó dumám van, szeretem ha pörög az élet, emberekkel foglalkozni, üzletelni stb..szóval arra jutottam hogy a marketing lenne a legmegfelelőbb szakterület számomra. Hol lehet tanulni, ill. hol lehet elhelyezkedni vele, milyen munkákat végezhetek, és van e esély ezen az ágon jó fizetésre szert tenni?:D

Előre is köszönöm!


2012. aug. 31. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedést azt nem tudom, de ha felsőoktatásba készülsz, akkor ideje megismerkedni a felvi.hu-val. Ott van szakkereső, ha beírod, hogy marketing, akkor ki fogja dobni az összes egyetemet, főiskolát, ahol indul ilyen szak.
2012. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan marketing szakot csak mesterképzéssel végezhetsz, ami azt jelenti, hogy kell egy alapdiploma és azután, ha az alapdiplomád tantárgyai megfelelnek a marketing előírásainak, mehetsz erre a szakra. Ezekkel az alapdiplomákkal mehetsz teljes kreditbeszámítással marketingre: gazdálkodási és menedzsment, kereskedelem és marketing, nemzetközi gazdálkodás, pénzügy és számvitel, turizmus-vendéglátás, alkalmazott közgazdaságtan. Egyébként alapképzés során is tanulsz marketinget az előbb felsoroltak mindegyikén.
2012. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!