Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépésztechnikus nőként,...

Gépésztechnikus nőként, szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne. Csak azért mondom, mert kérdezed. Egyébként nyugodtan belevághatnál.
2012. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert ritka, ha nő gépész, azonban nagyon kelendőek, mert sokszor jobban csinálják a munkát, mint férfitársaik: a nők finomabb ujjpercekkel rendelkeznek, így pl. pontosabban tudnak élet hajtani a lemezbe!

Másrészt meg nagyon szexi látvány, mikor mondjuk egy nő tiszta olaj, illetve lóg ki az autó motorteréből :)

2012. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha bírod a megkülnböztetést,hogy állandóan bizonyitanod kell,akkor nyugodtan.

(Én gépészmérnök vagyok,kinézetre hosszú haj,vékony testalkat,magassarkúban és miniszoknyában járok,ritkán hiszik el elsőre hogy tényleg értek a dolgomhoz.És ámulnak amikor jobban tudok dolgokat mint a fiúk-12 pasival dolgozom együtt-.Én élvezem hogy leesik az álla az illetőnek aki pipiskedő kis szöszinek hisz,aztán lenyűgözöm a tudásommal:))


viszont a fizuért kőkeményen meg kell harcolni hogy kapj annyit mint egy férfi.

2012. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én gépészmérnök vagyok nőként. Nagyon szeretem. :D


utolsó: jó tudni, hogy milyen dögösek vagyunk... :D

2012. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet én is megpróbálom a gépészmérnökit, mert én valami műszaki pályát szeretnék, de ahol nem kell fizikai munkát végezni, inkább gyártást irányítani stb, és fogalmam sincs.
2012. aug. 16. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nyugodtan a gépészmérnökit,meg tudod csinálni ha akarod.

Mérnökként én pl biztos nem emelek 3 kilónál többet (ami mégis nehezebb azt emelgesse a technikus géppel nekem).

Első 2 évben pl csak számitógéppel dolgoztam,közelébe nem kellett mennem koszos dolgoknak.

Most saját kérésre új pozicióm van,különböző alkatrészeket tesztelgetek,küldöm gyártásra,stb,minimális kosz,de már untam hogy termelés közelébe nem kell mennem.

(képzelj magad elé munkavédelmi cipőben,miniszoknyában,kis csini felsőcskében és fejemre sisak...élvezem)


nem mellesleg magyarországon ezzel lehet normális pénzt keresni tisztességesen

2012. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!