Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak 390-410 ponttal?

Figyelt kérdés

Tudom elhamarkodott még ezen gondolkodnom, hisz 2 évem van még, de előrejáróban szeretnék tisztában lenni a dolgokkal.

Néztem a Felvi-t, de személyes vélemények jobban érdekelnének.

Műszaki irányban gondolkodtam eddig, de kezdem úgy érezni nincsen akkora kereslet iránta.

Milyen szakokat ajánlotok még?

Pontok terén államira elég lehet egy jobb szakra későbbiekben? (gépész, hasonló szakok)



2012. aug. 10. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sikerül ennyi pontot össze szedned az a mai állás szerint nem rossz. Elég sok műszaki szakra mehetsz vele. De ki tudja mi lesz két év múlva, még a jövő évi felvivel is jó pár kérdés van.
2012. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TTK-ra mindenhova beférsz vele. de a legtöbb műszaki képzésre is. az elég korrekt eredménynek számít. nekem csak 340 volt annak idején, mégis ösztöndíjas matek szakos vagyok.
2012. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem filózok rajta nagyon már, mert sok idő még az két év mégis csak. Abban reménykedek, hogy összejön s nem változnak a pontok addigra.

Hova jársz utolsó?

2012. aug. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!