Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Melyik egyetemet...

Segítség! Melyik egyetemet ill. szakot ajánlanátok ami megéri?

Figyelt kérdés

A ponthatárok nem érdekelnek, képes vagyok bármire a jövő érdekében. :) Viszont a probléma az, hogy családi háttér miatt kénytelen vagyok ösztöndíjasra bejutni.

Leginkább a bűnügy és az igazságszolgáltatás érdekel, emellett a pszichológia. Eltudnám képzelni magamat, mint közúti rendőr, vagy rendőrségi pszichológus (viszont ezt Magyarországon még nem igazán veszik igénybe). Beszélőképességem elég erős, tehát akár kommunikátor vagy sajtófelelős is lehetnék.

Szüleim nem támogatják ezeket az ötleteket, így magam kell kiválasztani az iskolát és a szakot, innentől minden már csak rajtam múlik. Ebben kérnék segítséget, érdeklődve várok minden véleményt :)


2012. aug. 6. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is lebeszélnélek a kommunikátor, sajtófelelős és a pszichológus tanulmányokról, nem igazán fogsz tudni elhelyezkedni velük.

Viszont ajánlom az NKE Rendészettudományi Karát(korábbi Rendőrtiszti), nem vészesek a ponthatárok, és mind említetted, úgyis ez érdekel a legjobban. :)

2012. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!