4es átlagom van. Milyen egyetemet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyógyszerészetire menni, mivel a kémiát is szeretem, és úgy hallottam, hogy pénzes szakma is. Viszont nem vagyok kiemelkedő kémiából.
2011. máj. 24. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el szerintem:D
2011. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még van két év a suliból. Húzzak bele a kémiával kapcsolatosan, vagy tényleg felejtsem el?:(
2011. máj. 24. 19:03
 3/8 A kérdező kommentje:

jövőtől keményebben veszem a kémiát, és lehet esélyem még, nem?

egy ismerősöm nyelvet tanult 3 évig. 4. év elején gondolkodott és választotta az orvosit. plussz órákkal be hozta a 4 év lemaradását, és bejutott orvosira. Nekem is lehetne még esélyem, nem?:(

2011. máj. 24. 19:07
 4/8 A kérdező kommentje:
idegen nyelveket tanult*
2011. máj. 24. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Bejutni még talán a könnyebb része a dolognak. Elvégezni, az sokkal nehezebb. jól gondold meg szerintem. Még van időd, nézz körül jól, hogy mi érdekel igazán. Ha a kémia nem az erősséged, akkor húzz bele, de ha úgy látod, hogy nem szereted, akkor szerintem ne erőltesd, mert gyógyszerész szakon eszméletlen kémia van a gimihez képest. Ez mondjuk minden mással így van, ha komolyabb szakra mész. Vegyél/ kérj kölcsön egy tájékoztatót, és böngészd a nyáron, és alakítsad szerint a következő évet. Sok sikert!
2011. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. máj. 24. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:

én vegyészmérnökire járok, gimiben egész jó eredménnyel versenyeztem kémiából, nagyon jó lett az előrehozott emeltem, most meg itt szenvedek :(

Ismerősöm kicsit rosszabbul teljesített versenyeken, nincs is kémia emeltje, mégis jobban megy neki.


Ha tényleg érdekel, hajts rá, különórák egyebek, de elesleg legyen e B terved is.

2011. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. máj. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!