Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi egyetem tudnivalók?

Állatorvosi egyetem tudnivalók?

Figyelt kérdés
Ha csak 2 évig tanulok fakultációként bioszt és kémiát az elég a közép, esetleg sok gyakorlással az emelt szintű érettségihez? Mivel lehet még plusz pontokat szerezni?

2012. júl. 26. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem vennének fel, hányszor lehet halasztani?
2012. júl. 26. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Jövőre az állatorvosi szakra kötelező az emelt szintű biológia és kémia érettségi! Szerintem elég, de javaslom, hogy gyakorolj az előző évek érettségi feladatainak megoldásával! :)
2012. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk anno csak 2 év volt a fakt,azelőtt meg sima óraként tanultunk bioszt és kémiát.Szerintem elég,de otthon is foglalkozz vele sokat,oldj meg régi érettségiket,esetleg egyszer-kétszer elmehetsz különtanárhoz is.Mivel az Állatorvosira kötelező mindkét tárgyból az emelt érettségi ezért biztosra kell menned.De hidd el,a sok gyakorlás meghozza gyümölcsét. :)

Halasztani én úgy tudom bármennyit tudsz,de általában 1-2 éven belül bekerül az ember,ha nem sikerül neki elsőre,de nagyon akarja ezen ne aggódj.

Plusz pontot nyelvvizsgával szerezhetnél,de mivel a két emelt kötelező ezért nem jár a plusz pont,mivel a maximális plusz pontok száma 100,egy emelt érettségié 50,kettőé 100,ezért megvan a maximális plusz pontod.Ettől függetlenül a nyelvvizsgával csak jól jársz!

2012. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!