Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri rendőrnek tanulni?...

Bourne kérdése:

Megéri rendőrnek tanulni? Rendőri szakközép után, milyen rangban lehet munkát vállalni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked nem hivatás, nekem pl; az, ahogy sok más embernek is. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2012. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ja, és nem kell hozzá rátermettség hogy rendőr legyél? Valószinüleg azért buknak el olyan sokan már az alkalmassági vizsgákon is.

Egyébként sem csak az a dolga a rendőrnek, hogy az embereket baszogassa. Egyébként meg ott volt a kulcsszó a mondatodban, hogy ha azt is csinálják, akkor parancsra. Azellen meg nem tehet semmit.

2012. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Én ha rendőr lennék, akkor sem b@szogatnám parancsra az embereket, ahhoz kib@szott vastag bőr kell az arcra. Ezzel takarózik a sok büdös fakabát, hogy parancsra teszik, de alapból egy büdös paraszt az összes, nem tudnám álomra hajtani a fejem ellenben a sok rohadt kormánybérenccel.
2012. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg magadat minősíted ezzel a stílussal.

Úgylátszik nem sikerült felfogni, hogy nem minden rendőr egyforma.

Vannak bunkók, nagyképűek, vannak akiknek kisebbségi komplexusuk van és másokon akarják kiélni magukat. DE...a többség baromira nem ilyen. Vannak rendes, segítőkész rendőrök is, akiknek nem az emberek baszogatása a céljuk, teljesítik a kötelezően előírt dolgaikat és kész.

Az ilyen rendőrgyűlölő idióták miatt tart ott a rendőrség, hogy semmi megbecsülése, mert ti szítjátok a tüzet. Nem tudom ennek mi értelme.

Mindegy, lehet véleményed, csak lehet a kérdezőt sem az érdekli, hogy te mikor, hol, hogyan szidod a rendőröket.

2012. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Minden értelmes vélemény érdekel. 14/14 te tudod, hogy érdemes rendőrnek tanulni? (Érettségi már több éve megvan).
2012. júl. 22. 11:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magadban nem érzed, hogy annak kell lenned, akkor ne tanulj rendőrnek. Eleve rossz megfogalmazás hogy érdemes-e. Akiben ilyesmi megfogalmazódik, annak azt kell hogy mondjam, hogy nem, nem érdemes.
2012. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tiszta beszéd. Köszönöm.
2012. júl. 22. 16:42
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ahhoz nem kell rátermettség, hogy parancsra az úton zaklatod az embereket és szeded be a pénzt. Ahhoz, hogy életet ments, ahhoz már tökös legénynek kell lenni."


Azért látszik, hogy semmit nem értesz az egészből csak szajkózod amit a tömeg. Nem is akarok komolyabban reagálni mert nevetséges vagy.

2012. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ricsi97 válasza:

azoknak akik azt írták hogy az összes rendőr egy f...szkalap annak van egy olyan véleményem hogy rohad...on meg ott ahol van amiért csak általánosítani tud.

+ felteszem neki(k) a kérdést ha bármi baj van pl elrabolják az egyik családtagodat vagy kirabolnak akkor hová fordul elsőként?! A rendőrséghez.... na erről ennyit!!!

2013. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!