Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri rendőrnek tanulni?...

Bourne kérdése:

Megéri rendőrnek tanulni? Rendőri szakközép után, milyen rangban lehet munkát vállalni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

Ha kiválóval végzed, akkor főtörzsőrmester. De a beosztás után jár ott is a pénz, nem a rang után. Nyelvvizsga nagyon ajánlott hozzá, sok extra pénz, bár nem tudom, minek:D

Ha engedélyezik és támogatják, akkor 2 év után mehetsz tisztképzőre.

off: Ne legyél rendőr, csak hozzájuk fogsz hülyülni. Aki korpa közé keveredik...

2012. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló kb; mindent tévesen írt.

Tehát...1: csak akkor legyél rendőr, ha a hivatásodnak érzed. Ha vacilálsz hogy megéri-e vagy sem, akkor neked tuti nem éri majd meg.

2:Nem rang, hanem rendfokozat, rendészeti szakközép után pedig ha kiválóval végzel sem lehetsz főtörzsőrmester, csak törzsőrmester. Egyébként pedig a végzettek általában őrmesteri rendfokozatot kapnak.

3: Tisztire nem 2, hanem 3 év szolgálat után jelentkezhetsz.

2012. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Akkor csak több év után lehet menni tisztire? Azt is úgy, hogy vagy támogatják, vagy nem? Akkor az a lehetőség eleve kizárva, hogy tegyük fel, őrmesterként dolgozni, és beiratkozni, mint magányszemély egyetemre?
2012. júl. 20. 21:49
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Akkor 3, igazából mind1, ez nem hivatás, a tűzoltó, az hivatás.
2012. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tűzoltónak hol lehet jelentkezni? Mert oda a bekerülés szinte lehetetlen.
2012. júl. 20. 23:01
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehetetlen az, csak rátermettebb emberekre van oda szükség. Ahhoz nem kell rátermettség, hogy parancsra az úton zaklatod az embereket és szeded be a pénzt. Ahhoz, hogy életet ments, ahhoz már tökös legénynek kell lenni.
2012. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem vontam kétségbe a tűzoltók rátermettségét. Csak eleve, ha nem ismersz valakit, hogy tudod megítélni, hogy mennyire rátermett.
2012. júl. 20. 23:31
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért nehezebb bekerülni, mert magasabbak az elvárások, erre mondtam a rátermettséget.
2012. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Vonulós tűzoltó képzésről infód?
2012. júl. 20. 23:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem önéletrajzzal. Nem jeleztek vissza. Korábban voltam katona, szóval a rátermettséggel szerintem nem lenne baj. Csak az esélyt se adták meg, hogy bizonyítson az ember.
2012. júl. 20. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!