Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik ez a felvételi?

Hogy működik ez a felvételi?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem :S most voltam ecdl 7 modulos felvételin. munkaügyin keresztül indul tanfolyam. olyan alap dolgok voltak a felvételibe mint átváltások.. alap fogalmak... ki bemeneti egységek felsorolása... :S 30 an voltunk felvételizni.. 16 embert vesznek fel.. és mégsem hívnak :S se engem se ismerősöm. mind ketten érettségivel rendelkezünk.. számítástechnikából jók vagyunk... most hogy működik ez a felvételi... én nem nézek le senkit.. de nem hiszem el hogy egy 45 éves asszony.. aki azzal kezdte hogy de ő ezt honnan tudja... és az a sok büdös koszos ember akik jöttek felvételizni.. őket felvették.... !!! ez már a 4 dik tanfolyam amire mennénk.. és érdekes hogy sehova nem vesznek fel minket... most az lenne a baj hogy minket hátrasorolnak mert érettségink van ? és nem csak egy 8 általánosunk ? már nagyon ki vagyok akadva :S tartósan beteg vagyok és munkahelyet nehezen találok.. kell valami hogy ne csak itthon üljek... de nem értem ..... nem vagyok egy nagy okos tóni.. de azért annyira butának se tartom magam ... még időm is maradt és plusz fogalmakat is leírtam.. minden amit csak kapcsolni tudtam a kérdéshez és hozzá tartozott.... :/:/:/
2012. júl. 10. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont azért nem vesznek fel mert te tudsz valamit. A munkaügyi azokat a szerencsétleneket akarja képezni, akinek a számítógép bemeneti eszközei is gondot okoznak.

Te ezeket már tudod, neked csak egy plusz papír lenne nekik plusz ismeret is.

Amúgy meg ne bánkódj nagyon mert szart sem ér az ecdl pont ezért mert annyira levitték a színvonalat. Elmész egy munkáltatóhoz megmutatod az ecdl-ed nem mondom, hogy körberöhög, maximum elismerően biccent, hogy rendben látja neked ez is van...

2012. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez odáig oké hogy lehet szart sem érek vele.. de ahogy írtam tartósan beteg vagyok jövedelem nélkül.. munkahelyre nem vesznek fel ..de nekem is meg kéne élnem valamiből. és fizetnem a gyógyszereim meg a kezeléseket... akkor mégis mit csináljak :S nincs pénzem hogy finanszírozzak 2-3 év iskolát... örülök hogy az érettségit nagy nehezen megcsináltam... több megszakítással...
2012. júl. 10. 14:29
 3/3 A kérdező kommentje:
ez Magyarország.. a magyar ember éljen meg ahogy tud a semmiből... nyugodtan dobja fel a pacskát szép sorba mind -_-
2012. júl. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!