Minek tanuljak?

Figyelt kérdés

Még fogalmam sincs hogy mi legyek.. :D kicsi elképzelésem van: érdekel a divat, a berendezés. Rajzolni tudok, ruhákat is imádok, viszont tervezni nem biztos hogy akarnék, mert nem tudok varrni.. igaz, anyum varrónő és simán megtaníthatna, de ez nem igazán érdekel.. az építészmérnökire is gondoltam, de a matekom 3-as és nem hiszem hogy az elég lenne. A stylist is jónak tűnik, csak ahogy utánanéztem 190.000 körül van egy komoly tanfolyam, persze ez a későbbi időkben. Mind olyan jónak tűnik, csak nem tudom megállnám-e a helyem. Az is rossz, hogy Budapesten van a legközelebbi divatsuli, de én nagyon távol élek még Budapesttől is :/ Valami ötlet mit tegyek? Tudom nekem kell döntenem, de egy kis segítség nem ártana..

14/L



2012. jún. 22. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
3-as matekkal ne menj építészmérnöknek.Stylistként szinte lehetetlenség elhelyezkedni,szóval a képzés helye és ára legyen a legkevesebb gondod.Szerintem hagyd még magadban érni a dolgokat,az évek során szinte biztos,hogy más is bekerül az érdeklődési körödbe.
2012. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
légy szakács
2012. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!