Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy mit tanuljak?

Nem tudom, hogy mit tanuljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi legyek... Rajzolásban, meg a művészetekben jó vagyok, már középiskola első osztály óta ezeket tanulom. Tervezés, rajzolás, festés, ruhákat is tanultam tervezni és varrni. Írni is szoktam. De valahogy úgy érzem, hogy nincs bennem elég kreativitás, nem vagyok elég "elvont", ha lehet ilyet mondani :), és félek, hogy nem tudnék megélni majd a jövőben. Gondoltam, hogy valami biztosabb irány felé kellene vennem az utamat, de nem tudom mi is lehetne az. Történelemből és irodalomból jó voltam a suliban és szeretem is, a reál tantárgyak nem mentek valami túl jól.


Valaki adhatna pár ötletet nekem, mert nagyon el vagyok keseredve. Köszönöm a válaszokat! :)



2012. jún. 22. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt, hogy 20L :)
2012. jún. 22. 11:45
 2/4 anonim ***** válasza:
A varrás nem feltétlenül rossz. Ha másnak nem, kiegészítő keresetnek jó lehet. Próbáld ki! Varrj valami egyszerűt (például egy táskát), és próbáld eladni.
2012. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tervezz! Ruhát, cipőt, táskát vagy bármi mást! :) Ha kreatív vagy akkor ezek neked valók
2012. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Valószínűleg megfogadom a tanácsotokat.
2012. jún. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!