Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik lenne jobb? Szval most...

Melyik lenne jobb? Szval most leszel 12. dikes és a sok gondolkodás után két lehetőségre jutottam ami közel állna hozzám. Amúgy Sportosztályba jártam.

Figyelt kérdés

Szóval az 1 variáció: fogtecnikusi okj-t elvégzek(anyámék tudnák fizetni) és mellette mivel sportolok elvégeznék egy edzői tanfolyamot meg fociznék is.


2.variáció: Banki szakügyintéző-t elvégezni BGF-en utánna elhelyzkedni bankba ésmég elvégezni egy Értékpapírpiaci szakügyintéző okj-t meg egy ingatlanértékesítő okj-t ésmég pénzügyi tanácsadó lennék így tehát több lábon állnék. Melyik érné meg jobban? KB milyen fizura számíthatok az 1. vagy a 2. lehetőséggel? Esetleg tapasztalat is jöhet!


2012. jún. 22. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első jön be.. de inkább arra menj ami hozzád áll közelebb.
2012. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A banki vonal biztosabbnak tűnik. Ha sikerül elhelyezkedned, viszonylag jó fizetésre számíthatsz. Hogy fogtechnikus vagy edző végzettséggel milyen lehetőségeid vannak, nem tudom.
2012. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a második nyerőbb. Általában egész jó fizetést lehet összeszedni egy bankban, bár azt nem tudom mennyire nehéz elhelyezkedni. De végső soron szerintem találnál vele munkát.


De azt megjegyzem, felesleges harmincszor kiírni ugyan azt a kérdést, az eredeti kérdésed is ki tudod emelni.

2012. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!