Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen érettségi nélküli...

Milyen érettségi nélküli szakmák vannak a vendéglátáson kivül, tényleg 21 éves kor felett nem lehet szakmára beiratkozni?

Figyelt kérdés
Ha van valami szakma baranya megyében amihez nem kell érettségi kérlek irjátok meg.
2012. jún. 18. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
elég sok van, de igazából még az érettségis sem ér sokat, gondolj bele, az érettségi nélkülibe. ha leérettségiznél, kitárulna a képzések világa, szerintem megéri. tudom, nem ez volt a kérdés, csak ezt az utat már én is bejártam, sikertelenül. vannak intézmények, ahol 2 év alatt leérettségizhetsz, gyorsítva.
2012. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 éves érettségire mentem még 2 vissza van de már 20 éves vagyok és utána hova mennyek szakmára egyetemre nem szeretnék menni.Ja és nem az én hibám hogy nincs szakmám még mert betegség miatt kellett abbahagynom.
2012. jún. 18. 13:14
 3/9 A kérdező kommentje:
abból az elég sok vanból tudnál irni példát?
2012. jún. 18. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:

mondjuk utána megtanulnál írni esetleg, és BÁRMI lehetne belőled vegyésztől orvoson át mérnökig. 20 évesen nagyon faital vagy még, és tanulékony korban vagy, de te tudod.


egyébként lehetsz eladó, csemegepultos, pénztáros, micsoda választék.

2012. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudok irni csak német billentyűzet van a laptopon és még nem igazotam ki rajta de mindegy.Vendéglátás kereskedelem nem érdekel.Kösz a semmit.
2012. jún. 18. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
nem én tehetek róla, hogy 8 osztályod van. persze, majd elmehetsz vele orvos okj-re, vagy mit gondoltál?
2012. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10 osztályom van és jelenleg érettségizek és van 1 majdnem pincér szakmám csak gerinc sérülés miatt nem tudtam befejezni de mindegy nem tudom mért kell itélkezni azért mert kérdeztem valmit ha ennyire nem érdekelnek a dolgok mért akarsz válaszolni nem értem volt egy kérdés és nem a masszlagra vagyok kiváncsi.
2012. jún. 18. 17:13
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem kell hülyének nézni a másikat azért mert szakmát raknék szivessen estin még lehet érettségizni.
2012. jún. 18. 17:15
 9/9 anonim válasza:
bicikliszerelőhőz nem kell érettségi és okj-an el lehet végezni de ha ez nem jön be biztos találszmég a neten ilyeneket ha kicsit keresgélsz
2013. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!