Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek Rendőr ha...

Hogyan lehetek Rendőr ha meghaladtam a Korhatárt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom maximum 23 éves korig lehet rendőrnek tanulni!De hallottam olyat is ha katonai multad van vagy polgárőrködsz egy ideig akkor be lehet adni egy kérvényt hogy vegyenek fel rendőrnek!Elvégeztetnek veled egy fél éves renőri akármit és fel vehetnek!

2012. máj. 24. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal 25 éves korig még lehet jelentkezni. De ez így igaz ha van katonai múltad vagy részt vettél a polgárőrségben akkor felvehetnek oda. De ennek kicsi az esélye mert komoly fizikai követelményei vannak meg előtte valóban kell tenned egy ilyen kisebb vizsgát ahhoz hogy mehessél felvételizni. Bátyám már megpróbálta 26 évesen, mondták neki hogyha 25 éves korában ment volna akkor ezt a sok dolgot megúszhatta volna.
2012. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, Csak Írjál Minden Szót Nagybetűvel.
2012. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!