Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meghaladtam a 250 óra hiányzás...

Meghaladtam a 250 óra hiányzást, májusban töltöm a 18-at! (11. osztály) Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Rosszabb esetben kirúgnak, jobb esetben osztályt ismételsz.
2012. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire utálsz odajárni, nem lenne egyszerűbb, ha magadtól hagynád ott végleg az iskolát?
2012. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Arra, hogy végzettség nélküli munkanélküli leszel.
2012. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Attól függ, miért haladtad meg. Ha igazoltan, akkor osztályozó vizsgát tehetsz év végén, ha nem vagy osztályozható a hiányzásaid miatt. Ha az igazolatlan hiányzásaid száma több, mint az igazoltaké, akkor nem köteles az iskola engedélyezni az osztályozó vizsgát, vagyis évet ismételhetsz. Mivel tanév végén megszűnik a tankötelezettséged, eldöntheted, hogy abbahagyod az iskolába járást szeptembertől, vagy folytatod a tanulást.
2012. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, sokat voltam felfázva meg egyéb okokból is hiányoztam, és mindezt betegség miatt. Migrénem is van stb, és nem részletezném. Nem lógtam vagy hasonlók! Nem leszek munkanélküli, efelől biztosíthatlak. :) Te biztos nagyon értelmes lehetsz. Az utolsónak köszi a részletes választ!
2012. márc. 8. 07:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Felfázás meg fejfájás miatt 250 óra? Na szédíts már!
2012. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeld el igen! :) De nem vagyok köteles neked beszámolni.
2012. márc. 8. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!