Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolába járok,és egészég...

Középiskolába járok,és egészégügyi okok miatt sokat hiányoztam az iskolából és meghaladtam a 250 órát. Biztos évismétlő leszek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit tudok csinálni? Ha magán tanuló leszek akkor is biztos évet kell ismételjek?

Köszi előre is a választ!


2009. jan. 27. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy osztályozó vizsgát kell rakni a félévről, ha megvan az egyes órákból ha jól tudom a 20% hiányzásod, akkor nem vagy osztályozható. De szerintem nem kell évet ismételni
2009. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem biztos, majd a tantestület dönti el. Bár ha középiskolásként leírod az "ilyenkor" szót pontos j-vel, akkor magyar nyelvtanvól sok pótolni valód van!

-illéspityu-

2009. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
illéspityu, te meg megtanulhatnál olvasni...
2009. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem nem, még gimiben volt egy lány aki több, mint 250 órát hiányzott, ez attól függ milyen tanuló vagy és hogy mennyit fogsz még hiányozni
2009. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..:)

Ja és illéspityu amig nem tudsz olvasni addig ne kritzálj légyszives!

2009. jan. 27. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Az eredeti kérdésben pontos j-vel írtad, közben a moderátorok kijavították. Ezek után viszont undorítónak találom, hogy engem állítasz be hülyének! Szégyelld magad kedves kérdező!

-illéspityu-

2009. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, aki 250 óránál többet hiányzott, de nem írkálták be a hiányzásait, mert kedvelték.
2009. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly túlléptem, és azt mondta az osztályfőnök, hogy nem lesz semmi parám, mert le tudtak zárni minden tantárgyból. törekedj arra, hogy legalább 2 jegyed legyen mindenből.
2009. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!