Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki szülésznőként...

Valaki aki szülésznőként tanult tovább: mennyire nehéz bekerülni, bent maradni az egyetem? ( a semmelweisre készülök. )

Figyelt kérdés
szeretnék erre a pályára menni.. érdekelne minden ezzel kapcsolatos dolog.
2012. ápr. 17. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az első év nehéz, anatómiát tanulunk (én dietetikusnak készülök, de első évben az egész ETK-n ugyanazok a tárgyak vannak), ez nagyon nehéz, majd ha megvan első félévben, akkor felveheted majd az élettant ami még nehezebb.. Mondhatni könyveket kell bemagolni. De ha év közben is tanulsz rendesen, akkor azért könnyebb. Bent maradni mindenesetre nehezebb, mint bekerülni.
2012. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz akkor nem lesz gond. Én levelezőn 12 órás műszakos munka, 2 gyerek és egy terhesség mellett csinálom a szülésznőit és eddig meg vannak a vizsgáim. Tény, hogy szabadidőmben tanulok, mert anélkül nem megy, de nem megcsinálhatatlan.
2012. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!