Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tovább, ki tud ebben...

Hova tovább, ki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék továbbtanulni csak nem tudom hogy merre, egy biztos, hogy főiskolára, de halvány ötletem sincs hogy merre, mit lenne érdemes, amivel később munkám is lenne. A helyzetem sem egyszerű mert tartós beteg vagyok, epilepsziám (gyógyszer mellett tünetmentes), diszgráfiám (ha gyorsan kell írni, csúnyán írok), diszkalkuliám (néha totál figyelmetlen vagyok elsiklok dolgok felett de igyekszem odafigyelni és általában sikerül is) valamint ataxiám van. Nem tudom ki tudna a pályaválasztásban segíteni. A matek és a töri a gyengém (3-as) a többi mind 4-es, angol 5-ös. Egy szónak is 100 a vége hol tudnék tanácsot kérni hogy merre tovább. Esetleg pályaválasztási tanácsadó ahova 8-ba küldött az iskola.

2012. ápr. 16. 22:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt, 11-be járok.
2012. ápr. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!