Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valami jó tanács hogyan...

Van valami jó tanács hogyan vegyek át mindent jövő hét keddig?

Figyelt kérdés
Félek nem tudom befejezni, nem olyan ütemben haladok mint szeretnék. Az érettségire készülök. Kérlek segítsetek. Előre is köszi a válaszokat.
2009. jún. 16. 16:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Hatalmas segítség lenne a válasz.
2009. jún. 16. 16:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! en is jvo heten kedden kezdek, osszeszedtem a teteleket, beosztottam minden napra mit tanulok meg. pl ma magyar irodalom 2 novella 4 regeny. holnap ami megmaradt magyar irodalombol...holnaputan pedig lira...utana kezdek neki mas tantargynak, aztan ismet elo veszem a magyart majd a magyar elott...

mivel kezd a kormomre egni a gyertya arra keszulok ami hamarabb van, de termeszetesen ha hamarabb befejeztem a tervezett anyagot akkor kezdek valami masnak. egesz nap tanulok reggel 10 tol este 7-8 ig. attol fugg hogy birom. kozben kell szuneteket tartani, kulonben az egesz nem er semmit. sok sikert:) hol erettsegizel?

2009. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt Győrben érettségizem 23-án, mindenből akkor. (első válaszolónak). Még elég sok tétel van hátra,és félek nem fejezem be időre.
2009. jún. 16. 16:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem irodalom, nyelvtan, töri, angol, plusz a választott ami művtöri.
2009. jún. 16. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, h mindent olvass át. Ne legyen olyan tétel,, amit még előtte nem is láttál. Persze, kicsi az esély h pont azt húzod, de megvan:S

Verselemzéseknél lehet rizsázni rendesen:D Hidd el, ott majd minden eszedbe fog jutni:) Sok sikert!

2009. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a buzdítást, máris nincs olyan rossz kedvem. Te főiskolára jelentkeztél már, mi szeretnél lenni?
2009. jún. 16. 17:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Én beadtam a jelentkezési papírt mikor tudom meg hogy fel-e vettek? Az érettségi is beleszámít.
2009. jún. 16. 17:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Te hova jársz iskolába?
2009. jún. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!