OKJ-s képzés. Tanács? :S

Figyelt kérdés
Közigazgatási BA-n tanulok. Idegenforgalmi OKJ-re szeretnék jelentkezni, mert ugyan a közigazgatással sokfelé el tudnék helyezkedni, jó lenni mégis vmi konkrétabb idegenforgalmi ismereteket szerezni. Viszont nem tudom, hogy idegenforgalmi szakmenedzsernek (2 év), idegenforgalmi szakügyintézőnek (1 év) vagy idegenvezetőnek (1 év) menjek. Irodában dolgozva és idegenvezetőként is el tudnám magam képzelni a későbbiekben. Szerintetek ez esetben melyik érné meg? Van esetleg tapasztalatotok, hogy melyik suliban (nem) érdemes ilyen képzésekre járni? (Középiskolába mennék, hogy ne fogyjon a támogatott félévem.)
2011. júl. 4. 21:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, az id.vezető is 2 év
2011. júl. 4. 21:45
 2/2 anonim válasza:
Az idegenvezető lehet a legversenyképesebb ezek közül. Viszont nagyon jól kell nyelvet beszélni. ( most az orosz nyelv a legkeresettebb) Én most végeztem igaz,hogy rendezvényszervező szakon,arra volt jó,hogy lett egy szakmám,de sajnos nem tudok elhelyezkedni ezzel... :-( Ha ingyen van mindenképpen végezd el,azzal csak nyersz,bővül a tudásod!!
2011. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!