Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnöki szakhoz a biológia...

Biomérnöki szakhoz a biológia vagy a kémia fontosabb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok matek is kell hozzá, de érdekelne, hogy mennyi köze van a biológiához és kémiához. Inkább miből kéne fakultálnom?

Egyetemisták véleménye is érdekel, hogy mennyire kemény a tanulás. Mennyi része a "magolós" és mennyi az, amit nem nagyon lehet megtanulni.

Előre is köszi :)


2012. ápr. 1. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem barátnőm tanul biomérnöknek, kémia sokkal jobban kell. És az elmondása alapján egyáltalán nem magolni kell, inkább megérteni és megoldani dolgokat. De szerintem ez a mérnök képzésekre mind igaz.
2012. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én annak tanulok, kémia kell egyértelműen, ha most választasz fakultációt akkor kémiát és matekot vedd fel.

Nyilván van egy alaptudás, amit be kell magolni és készségszerűen kell tudnod, hisz anélkül nem tudod a ráépülő dolgokat megérteni, de miután ez az alapvető tudásod megvan nem kell szerintem magolni... én nem szoktam. De mindenki máshogy tanul.

2012. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!