Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mérnöki szakot ajánlaná...

Melyik mérnöki szakot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy rajzból nulla vagyok, tehát ha kézzel kéne tervezni, akkor velem nagy gondok lennének, emellett ihletem se nagyon van, tehát teljesen új dolgot se nagyon tudnék kitalálni. De nagyon jó vagyok matekból és fizikából.

És valami olyan mérnöki érdekelne, aki fizikai munkát is végezhet, nem csak egy asztalnál ül.

Köszönöm szépen a válaszokat.

18/F


2012. márc. 14. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tegnap 23:58


Hát erre én meg azt mondom, hogy eléggé problémás, ha egy munkafolyamat egyetlen beavatkozást igényel és annak ellenére, hogy ott van a mérnök nem nyúl hozzá mert ő "úr". Nehezen hiszem, hogy a CERN-ben (jó oda egy átlag mérnök sosem jut el max. látogatóként) zsebre tett kezű emberek mászkálnak. Amúgy a Ferrari gyárban gépészmérnök végzi a motor összeszerelését(!), tehát "betanított" (sosem tudnám megtanulni) munkás munkakörében van. Dolgoztam egy építőipari cégnél, ahol volt két építészmérnök. Az egyik sokszor besegített a munkában is a másik (bsc papíros pályakezdő) meg amennyiben hozzá kellet érnie egy szerszámhoz és már nem használta ott hagyta a munkaterület kellős közepén, mondván, hogy majd a koszos munkás (én) összeszedi. Azóta ott van amúgy.

2012. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A szakoktatónál fontos tudni, hogy csak akkor lehet jelentkezni rá, ha a szakcsoportnak megfelelő OKJ-s végzettséged van! Erre oda kell figyelni. A linken amit küldtem részletesen olvashatsz a műszaki szakoktató szakról.

2012. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!