Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tizedikes vagyok, de azt sem...

Tizedikes vagyok, de azt sem tudom milyen faktot vegyek fel/mi legyek (? )

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a gondom, hogy gimiben másodikos vagyok, a faktokról most kell dönteni (a könyvrendelés miatt). Illetve még egy másik időpont az szeptember, de nem érzem, hogy akkorra kitalálnám, hogy mit szeretnék.


Tudom, hogy miben vagyok jó és mit szeretek, de fogalmam sincs, hogy mi legyek. Vagy legalább valami elképzelésem lenne, hogy milyen irányba, de az sincs:\\


Nagyon sok tesztet kitöltöttem már, meg beszéltem egyetemistákkal, szakokról érdeklődtem, de egyik sem az igazi:((


Most ilyenkor hogyan tovább?:D



2012. febr. 24. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egyik faktod lehetne idegen nyelv, mert az mindenhova jól jön, akármi is lesz belőled.
2012. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként kiírtam egy kicsit konkrétabb (és nem kicsit hosszabb:$) kérdést is ezzel kapcsolatban: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..
2012. febr. 24. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

szia pl ha érdekelnek a műszaki v. gazd esetleg infó szekok matek

a töri nagyon sok helyre jó

ha meg inkább a termtud pl orvostudományakkor biosz

de ezt te tudod

2012. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen gondban voltam ,a jelentkezési időpont előtt 2 héttel gondoltam ki h. miket is kéne bejelölni.Nekem azt tanácsolták,hogy először gondoljak arra mi az amit biztos nem szeretnék,mi az ahol végképp nem tudom magam elképzelni,és mi az ahol van valami esély ,hogy tetszene.Én biosz speces osztályba jártam,szeretem a bioszt,de a kémia nehezen ,ment,szal a gyógyszerész ki volt lőve,de tudtam,hogy valahol az egészségügyben szeretnék elhelyezkedni.Sajnos ezen a téren nehéz választani (kevés megbecsülés,rossz fizu)de legalább segíthetek másoknak.Gondold te is szépen végig,melyik az a munka ami nem fog halálra untatni még akkor sem amikor sok hosszú éven át csinálnod kell.(sajna előbb utóbb mindegyikre rá lehet unni,nincs tökéletes állás)sok sikert,remélem segítettem valamennyit.
2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!