Mit vegyek fel faktnak? Egyáltalán milyen állás való nekem?

Figyelt kérdés

béna vagyok: kémia, töri, tesi

fizikából 4es de lehetnél ötös csak nem tanulok

jó vagyok: angol, német, föci, matek, irodalom, meg kb minden, de legszívesebben a matekkal foglalkoznék

15L


2011. ápr. 4. 17:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
töriből kémiából 4es vagyok, szóval nem úgy béne csak utálom őket mint a szart
2011. ápr. 4. 17:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem matek, végül is az érdekel téged és az eléggé hasznos manapság. Elmehetnél vele mérnöknek (ami nem túl női szakma, igaz) vagy valamiféle pénzügyi szakra (ami eléggé jól fizet), de sok más lehetőséged lesz még. Irodalommal, művészettel nem lehet megélni (leszámítva azt a 10000000 emberből 1-et, akinek összejön), azt csupán hobbiként ajánlom.
2011. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy inkább reálos vagy, és ezen kívül kapható vagy a művészetekre.

A mérnöki munkával biztosan el tudsz helyezkedni; szóval én a matek fakot javasolnám egy fizika vagy föci fakkal.

Sok sikert a választáshoz! :)

2011. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

én is matekra gondoltam, inkább valami pénzügyesre, mivel a fizika nem megy valami jól

amúgy csak írtam hogy jó vagyok irodalomból nem akarok vele semmit... szeretek olvasni meg több könyvet olvastam, mint amennyit az a tanár valaha látott, de ezek a versek meg ezek rohadtul nem érdekelnek...

2011. ápr. 4. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj, hogy pl. föci, német, angol <-- ilyenek nem nagyon indulnak. Bár lehet tévedek, de nálunk ilyenek nincsenek. Mondjuk földrajz az lenne, viszont elég ritka amikor megvan a kellő létszám 10-12 fő..
2011. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nálunk indul mind, de köszi

azt tudom, hogy matek lesz az egyik (kötelező is), de mi legyen a másik?

2011. ápr. 4. 21:07
 7/12 anonim válasza:
Most viccelsz? Matekkal bárhova mehetsz szinte... lehetőségek tárháza van és millió jól kereső munka, ha belefekteted az energiát. Ellentétben velem akinek semmi lehetősége sincs, mert utálom a matekot, és orvos meg jogász sem leszek :p
2011. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jóó, de attól még nemtudom mi legyen a másik:DD
2011. ápr. 5. 15:54
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Az én osztályom is most áll a fakt választás előtt. Már több órán át nyálaztuk a felvi.hu-t, és a felvételi tájékoztatót, hogy mihez mi kell, esetleg emelten vagy nagyon jó középszinttel. A matek az nagyon jó választás. A 2. legyen az 5. választott tárgyad (ami bármi lehet a föci, info, fizikán át a tesiig, énekig, művészettörténetig és így tovább), vagy nyelv. Hiszen nyelvből akár előrehozott érettségit is simán tehetsz 11-ben, vagy esetleg a nyelvvizsgára való készülésben is segít.

2011. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi! az a baj, hogy valszeg már 6-ból kell érettségizni :S 2013-ban
2011. ápr. 5. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!