Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezekkel az érettségi jegyekkel...

Ezekkel az érettségi jegyekkel van esélyem hogy valami főiskola esetleg egyetemen jelentkezhessem?

Figyelt kérdés

2008 ban érettségiztem és szeretnék jelentkezni főiskolára vagy egyetemre de nem tudom mire lenne érdemes és hogy van e esélyem ezekkel a jegyekkel:

Magyar nyelv és irodalom: 33% (2)

Matematika: 27% (2)

Történelem: 40% (3)

Angol: 44% (3)

Testnevelés: 64% (4)


2012. febr. 5. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Max önköltséges..
2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Társulok az előttem szólóhoz. Bár ha ugyanúgy számolják a pontokat mint annak aki most érettségizik akkor 240 pont alatt sehová sem sikerül bekerülni.Számolgass!Van rá kalkulátor!
2012. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel önköltségesre sem vesznek fel,nem éred el a minimumot.Újra kell érettségizned ha tanulni akarsz,nyelvvizsgával és más plusz pontokkal nem tudsz elég pontot összeszedni.
2012. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha az újraérettségizést választom akkor az meddig tart míg levizsgázok?ugye nem megint 4 évig?
2012. febr. 5. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
_Valamelyikre_ igen. Rendesre nem. De ma már mindenhez van főiskola.
2012. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy tart négy évig :) bejelentkezel az iskolába és érettségizhetsz.Akár már most tavasszal is,csak fel kell rá készülnöd.
2012. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes újból érettségizned, hogy legyen egy általános műveltséged.
2012. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!