Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általában minden OKJ-s képzés...

Általában minden OKJ-s képzés ilyen gyenge és színvonaltalan?

Figyelt kérdés
Esti tagozatos felnőttképzésre járok. Órára alig járunk be folyamatosan a múltkor is csak 6-an voltunk. De a jelenlétibe így is beírják azt, aki hiányzott. Ráadásul a neten azt olvastam, hogy 50% a gyakorlat, erre fel nálunk hiába 2 éves a képzés a gyakorlatra csak 1 hónapnyi idő jut. A tanárok se nagyon magyarázzák el az anyagot, ha nem kiadnak egy csomó fénymásolni valót, és meg kell tanulni.
2012. jan. 24. 17:27
 1/7 A kérdező kommentje:
EZEN A FÓRUMON MINDENKI EGYETEMRE ÉS FŐISKOLÁRA JÁR, HOGY ERRŐL SENKI NEM TUD SEMMIT?
2012. jan. 24. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak senkinek nem volt kedve/ideje válaszolni.


OKJ-től ne várj csodákat.

(Egyetemre járok én is, de voltam a felsőfokú szakképzésesek egyik óráján, hááát, ott sem történt túl sok értelmes dolog, de legalább tanultak valamit.)

2012. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. jan. 25. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában nem túl nehéz a követelmények teljesítése,legalábbis egy egyetemi vagy főiskolai szakhoz képest.
2012. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam OKJ-s képzésen, és hát azt nem mondom hogy semmit sem ért, de nálunk is hasonló helyzet volt mint nálatok. A szakma lényegét igazából már csak akkor tanultam meg, amikor dolgozni kezdtem.
2012. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 29. 20:44
 7/7 anonim válasza:
Miskolcon az Andrássy Gyula Szakközépiskolában ugyanez volt. A tanárok nem is értettek az adott tárgyhoz, csak lediktáltak minden órán 3-4 oldalt és mi meg írtunk mint az állat. A hiányzásokat itt is "foltozgatták" és a vizsgákon meg előre megmondták hogy mik lesznek a válaszok és elég volt azt megtanulni. Illetve volt olyan is, hogy a füzetbe leírt dolgokat lehetett használni.
2013. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!