Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mitévő legyek?

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Először is üdv mindenkinek,


Azzal a kéréssel/kérdéssel fordultam hozzátok, hogy mégis mitévő legyek a felsőoktatás tekintetében..

Szerintem logikus, hogy a jobb megélhetés miatt tanul tovább az ember, de ezt a magyar kormány lehetetlenné teszi. Sajnos a jövőre kell gondolnom, hogy a 20éves intervallumon belül vajon lesz-e elég pénzem a tandíjat kifizetni.. -kitudja, hogy hány évet szenvedek itthon munkanélküliként-

Ha lehet kerüljük el a törvény visszavonására való alapozást. Hagyatkozzunk a jelenlegi helyzetre!


Illetve azt is meg szeretném tudni, hogy szerintetek az Anyagmérnökök vagy az Olaj-és gáz mérnökök a keresettebbek és a jobban fizetettebbek..?


Köszönöm előre is.

Egy 11-es jól tanuló fiú vagyok, aki aggódik a jövőjéért.


2012. jan. 20. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nem vagyok ebbe benne,de neten keresgéltem.

Szerintem az olaj-és gázmérnők karral jobban jársz:

Olaj- és gázmérnök

Átlagos kezdő fizetés: 93 000 dollár

Tizenöt éves munkatapasztalattal: 157 000 dollár (USA)


Én vegyészmérnök szeretnék lenni,reméljük a legjobbakat...


Egy 10.-es lány.

2012. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugye csak elirtad azt a 93 000 dollárt?? cask nem lehet kb 20 millió ft keresete

am ez engem is érdekelne,mivel nekem sajna csak 3 hetem van eldönteni mitakarok,de még foggalmam sincs :S

2012. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 93000 dollár évente.
2012. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez biztosan éves kereset.

Hol találtál rá ezekre az adatokra ?

2012. jan. 20. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

igen,nyilván éves!

[link]

2012. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi.
2012. jan. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!