Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a Dunaújvárosi Főiskol...

Érdemes a Dunaújvárosi Főiskolára menni?

Figyelt kérdés

üdv!

végzős vagyok középsuliba, és nem tudom hogy merre érdemes menni. Szegedre a Tudomány Egyetemre akarok menni gazdinfóra, viszont ha oda nem vesznek fel, lehet hogy Dunaújvárosba felvennének... Nincs semmi konkrét bajom vele, de régebbről rémlik, mintha mondták volna, hogy elég gyenge suli, és hogy könnyű bekerülni, később meg lenézik a végzetséget, amit ott szerez az ember ... ebből mi igaz ? szerintetek ?


ja és a gazdasági informatikus jó választás lehet szerintetek ?

közgazdasági szakközépbe járok, de érdekel az informatika is...


2012. jan. 16. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Informatikai képzésen könnyű iskola olyan NINCS, mindenképp meg fognak fingatni matekból, fizikából, környezetvédelemből, prog-0-ból és még sorolhatnám. Itt a DUF-ra lehet hogy könnyebb bekerülni mint egy nagyobb suliba, viszont a lemorzsolódás jelentős. Ha mindenki továbbjutna, nem férnénk el az összesen 3 db nagyelőadóba.

Nem tudom Szegeden milyen körülmények között oktatnak, de szerintem nem mindegy, hol töltesz el éveket, ha egyszer itt körülnézel, tudod miről beszélek...

Ha mellettünk döntöttél, elmondok még egyet-mást, hogy kiktől érdemes tartani (pl: K.Gábor, F.-né H. É. stb.)

2012. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!