Hogy lehetek hangmérnök?

Figyelt kérdés

Studióban szeretnék dolgozni, van valamilyen iskola,tanulási lehetőség esetleg?

Köszi a segítséget!


2012. jan. 11. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
hangtechnikus okj képzés
2012. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%

Oktopusnál végeztem tíz éve. Semmi jót nem tudok mondani róluk. Ha csak papír kell, vannak olcsó OKJ-s tanfolyamok. Ha viszont tényleg szeretnéd tudni a szakmát, következő a menete:

1. Akármelyik műszaki egyetem vagy főiskolán elvégzel egy villamosmérnöki BSC szakot, ott megtanítanak minden nélkülözhetetlen alapot: matek 1-2-3, mérnöki fizika, mérés elmélet, informatika stb. Ez a mindenféle gyorstalpaló hangostanfolyamok hazugsága, hogy enélkül is lehetsz hangérnök, blabla... Hát nem.

2. Innentől mehetsz mindenféle hangmérnöki szakirányokba, de ennél fontosabb hogy legyen egy valós munkát végző stúdió ahol gyakorolhatsz.

Tizenöt éve vagyok a szakmában (rendezvényhangosító vállalkozóként), tudom miről beszélek.

Van még kérdés?

2012. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!