Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1-es kémiával felvehetnek...

1-es kémiával felvehetnek gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Nyolcadik félévkor 1-es leszek kémiából, a többi tantárgyból 4-es és 5-ös. Van e így esélyem bekerülni gimnáziumba, vagy emiatt nem?
2012. jan. 10. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nem vegyész szakra vagy kémia szakra mész elképzelhető hogy fel

mert általában a matek magyar angol törit meg nem emlékszek már mit néznek de nem rémlik hogy azt is néznék

de most őszíntén hogy bírtál megbukni kémiából és melette a többiből 4-5 lenni? itt valami nem stimmel nekem

2012. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy már 7. év eleje óta lemaradtam kémiából és rohadtul nem érdekel.
2012. jan. 10. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:

nem vesznek fel sehova.

újra kell járnod a 8dikat, ha így folytatod.

2012. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Necces, de gimnáziumtól függ.
2012. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"7. év eleje óta lemaradtam kémiából és rohadtul nem érdekel."


Én gyakorlati vegyész vagyok, nem csodálom a mai kémia oktatás azzal is megutáltatja sokszor a kémiát aki a gyakorlati részét szívesen tanulná.Ezért lesznek olyan vegyészek mint akik az EU-ban nem veszélyes anyaggá nyilvánították a vörösiszapot pedig kórházban feküdtek emberek súlyos marásokkal.

2012. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha nem vegyész szakra vagy kémia szakra mész elképzelhető hogy fel "


Ő gimnáziumba akar menni, nem egyetemre.

Egyébként a kettesednek meg kell lenni kémiából is. Hiszen gimnáziumba is lesz kémia. Ez olyan mintha 7.-ben buktál volna belőle. Akkor vagy újra kell járni a 7. osztályt, vagy nyáron pótvizsgázni belőle. De amíg nincs meg a kettesed addig nem léphetsz tovább.

2012. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem legalább a 2-est érd el aztán a gimibe meg jobban gyűrd fel a blúzod ujját.A 2-sel biztos többre mész,mint az 1-sel.Nem is olyan szörnyű a kémia,gondolj csak bele:az elemek körül vesznek bennünket,mindenhol ott vannak,mindenhol találkozunk velük,biztosan tudsz egyikről,másikról valamit.
2012. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. tudom

de vannak olyan sulik gimnázimukot is ahol kémia szak van pl és arra tuti nem vennék fel

2012. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimnáziumok között is van különbség. Egy Fazekasba nyilván így nem vennének fel, de egy közepes, középerős iskolába egy nagyon jó központi felvételivel szerintem simán. Egyre kevesebb a diák, szinte mindenki bejut az első helyre, amit megjelöl. :)
2012. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!