Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 8. -as és több...

Most vagyok 8. -as és több elképzelésem is van hogy hova szeretnék tovább tanulni menni de nem tudom hogy hova menjek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Mivel versenyszerűen táncolok gondolkoztam azon hogy tánctanár leszek van egy ilyen suli ahol ugye táncot is tanítanak elég kemény és mivel a térdem nem a legjobb a szüleim nem szívesen engednek hátha nem bírom.Viszont a rajzban is tehetséges vagyok és ebben a suliban van olyan szak is és nem tudom hogy melyik legyen ,és hogy még bonyolultabbá tegyem ezt az egészet ...szeretnék újságíró é riporter is lenni az is nagyon tetszik mivel abban is tehetséges vagyok szal nem tom nekem mindeggyik tetszik de nem tudom hogy melyik legyen na meg még ott van a kérdés hogy utána hol tu dok elhelyezkedni hogy tudok e munkát találni??!..kérlek segítsetek :(
2012. jan. 9. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Rossz térddel inkább ne menjél táncművészetibe.

menj média tagozatra, vagy egy művészeti iskolába.

2012. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!