Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes ma Magyarországon...

Nesszike kérdése:

Mit érdemes ma Magyarországon tanulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit. :)

De viccet félretéve ... megmondom mit nem érdemes: nem érdemes bölcsésznek tanulni, tanárnak tanulni illetve nem érdemes semmi olyasminek tanulni, amit később közpénzből fizetnek meg, tehát közalkalmazott lennél...

Ezen kívül szinte bárminek érdemes tanulni, HA nem Magyarországon akarsz majd dolgozni. Orvosokra, jogászokra, közgazdászokra, mérnökökre, programozókra, vegyészekre stb mindenhol szükség van és jól megfizetik.

Magyarországon is valószínű el fogsz tudni helyezkedni ezeken a területeken, csak sosem fogod azt érezni, hogy "megérte tanulni érte". Szerintem. De majd jönnek a többiek és rácáfonak.

Ezen kívül szerintem bármilyen kétkezi munkának van értelme. Mert saját vállalkozást indíthatsz így nem függesz senkitől. Érts valamihez ez a lényeg.

2012. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Villamosmérnöknek
2012. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ. Nekem most közgáz diplomám van és közalkalmazott vagyok. Mit érdemes e mellé tanulni, mert ez így lehetetlen már ami a megélhetést jelenti.

2012. jan. 7. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Közgáz mellé? Nyelvet... 2-őt perfektül. Mondjuk angol német... aztán irány a nagyvilág. :)
2012. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!