Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez igy jó lenne?

Szerintetek ez igy jó lenne?

Figyelt kérdés
Keresztfélévben jelentkeznék rendszergazdai(Vagy hasonló) képzésre,majd utána köv év szeptemberében meg ha felvesznek elkezdeném (hobbi szintre) a dietetikust. A rendszergazdaival el tudnék helyezkedni,de a dietetikus meg érdekel. Mind2 estin lenne,rendszergazda az havi 10,másik ingyenes vagyis állami képzés..

2011. dec. 19. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó lenne :)
2011. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most komolyan!!!!
2011. dec. 21. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
mit komolyan??? totál komolyan írtam, szted majd viccből azt mondom, hogy jól jársz vele, aztán röhögök a markomba, hogy egy anonym ember életét hazavágtam vagy mi? :D
2011. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam esetleg valami véleményt a 2 emlitett szakról.
2011. dec. 21. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azt nem kérdezted, én meg nem vagyok gondolatolvasó és gyanítom, hogy a többiek sem.

Az mindenképpen előny, ha rendelkezel egy szakmával és diplomával is. Mivel úgy gondolom, hogy a rendszergazda az egy szakma. Sosem tudhatod melyikkel helyezkedhetsz el. Egyébként a dietetika egy keresett szakma (bárki bármit mond), mert egészségügyisre mindig szükség van, annyi, hogy sajnos nem fizetik meg, tehát abból nem igazán fogsz megélni, de erre jó, hogy van egy másik szakmád.

2011. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!