Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon félek a töritől,...

Nagyon félek a töritől, minden évben ugy csusszantam át 2essel. Hány %-tól lesz kettes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy ahogy a többinél: ha 20%-ot elérsz, az kettes.
2009. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Gratulálok!

Ha ma matekot nem értenéd az még ok, de nehogy már egy magolós tárgyon ne tudj átmenni...

Akármilyen tételt elolvasok neked 5X és utána levizsgázok csak neked.

Egyetemista vagyok és hidd el az érettségi a mi vizsgáinkhoz képest semmi. mit nem adnék ha érettségiznem kellene a most következő vizsgaidőszak helyett...

2009. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Elözö válaszoló, igazad van egyetértek veled, biztosan ugy van. de én is most érettségizek, és lehet (sőt biztos) h a későbbi vizsgák sokkal nehezebbek ez meg kb semmi ..de aki még nem volt egyetemista és most "birkozik meg " ezzel a feladattal, annak ez is nehézség. Lehet te már érettségi előtt is ezt mondtad, de nem mindenki ilyen.

A kérdésre pedig.. ha 4 évig egy kicsit is odafigyeltél egy kettest minimum össze lehet kaparni, ha neked elég ennyi.

2009. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, én is most érettségizem ám!:D

én a matektól voltam, nagyon besz*rva(imádkozom is, a 20 pontért), a töritől nem kell félni, mert az egész tele van forrásokkal, és feladatok 90%-a ezért szövegértés. mindig benne van a válasz a forrásokban.

0 tanulással írtam meg a próbaérettségimet négyesre:D

az esszéknél is rengeteg segítség van, meg persze használhatod a történelmi atlaszt, amiben benne van minden évszám.

Sok sikert holnap!

2009. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden tételt 5X elolvasol és már abból minimum egy kettest össze lehet varázsolni, ha figyelmesen elolvastad.
2009. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!