Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már van egy diplomám, de...

Ha már van egy diplomám, de szeretnék még egyet, akkor azért mindenképp fizetni kell?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, 12 félévet finanszíroz az állam, de én az első diplomámat 8 félév alatt szereztem meg, így elvileg maradt még 4.. Jelentkezhetek még államilag támogatott képzésre?
2011. aug. 26. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

alapképzésre másikra nem!!

ugyanazon a szinten csak egy diplomát szerezhetsz

tehát nem lehet 2 BA-d, 2 MA-d ingyen


csak mesterterképzésre

2011. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szóval csak mesterképzésre mehetsz államira
2011. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az első diplomámat még a régi rendszerben szereztem, nem a bolognaiban. Akkor így már nem kezdhetek el államin egy alapszakot?
2011. aug. 26. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kezdhetsz el még egy alapképzést,az állam nem támogat két diplomát. Jelentkezhetsz felsőfokú szakképzésre vagy mesterképzésre,de ezekre is csak addig amíg ki nem futsz a 12 félévedből.
2011. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!