Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből a legjobb tanulni emelt...

Miből a legjobb tanulni emelt szintű töri érettségire?

Figyelt kérdés
Én 2004-ben érettségiztem és azóta teljesen más lett az érettségizés rendszere. Más szempontok alapján kell felkészülni és előadni az anyagot, stb.. Láttam, hogy van egy könyv a 2009-es kidolgozott szóbeli tételekkel, de gondolom ez nem elég az "üdvösséghez". Ezen kívül melyek azok az összefoglaló jellegű tankönyvek amelyek követik az új rendszer által felállított követelményeket és biztosan benne van amit tudni kell?
2009. ápr. 1. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
egy könyv nem elég az emelthez. sok mindenből olvass össze, nem tudom meg van-e még a középiskolai törikönyveid. illetve van zöld szöveggyűjtemény abba vannak emelt szintű feladatok és kifejtősök azokat is ajánlom a megoldókulccsal együtt. én tavaly érettségiztem emeltből én tulképp csak a tankönyvünkből tanultam meg a tanár mindig hozott fénymásolatokat a kisebb részekről
2009. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!