Orvosi egyetemen (DE) kb mennyit kell tanulni? Ilyen mindennaposnak kell lennie a tanulásnak? Milyen tárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Akármilyen tapasztalat..:)
2011. júl. 3. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lakótársam járt a DE orvosira.. háát.. egész nap bent ült a szobában a könyv felett, hajnalban kelt, akkor fürdött, csinált kaját, majd bement az egyetemre, este 8 körül haza és tanult tovább. Hogy napközben lazított e valamit azt nem tudom, nem is igen beszélgettünk :(
2011. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen...És ez mikor volt?Gondolom az évek múlásával a tananyag is egyre keményebb..
2011. júl. 3. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly végzett, de végig jó jegyei voltak amúgy, szal megérte neki :)
2011. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én orvosira jelentkeztem, és csak hallott infokat tudok megosztani. Szóval én úgy tudom, hogy az első 3 év a kritikus az alapozó tantárgyakkal, utána már könnyebb lesz. Én néztem órarendet, ilyenek vannak, hogy molekuláris sejtbiológia, biofizika stb. Tanulással kapcsolatban me azt hallottam, hogy szorgalmi időszakban is elő kell venni a könyvet, de ha jól osztod be az idődet, marad időd a társadalmi életedre.
2011. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szorgalmi időszakban, ha éppen nincs számonkérés, akkor nem kell megszakadni, van idő családra, barátokra, bulizásra. Számonkérések előtt és vizsgaidőszakban viszont kemény tanulás.

De ez képességektől is függ.

2011. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!