Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki mesélne a pénzügyi...

Valaki mesélne a pénzügyi (-számviteli) ügyintéző szakról, hogy milyen? Akár főiskolán, akár OKJ-s képzésen.

Figyelt kérdés

Mi alapján választottad ezt a szakmát?

Mennyire nehéz?

Milyen nyelvet tanulsz?

Megéri tanulni? Ha már végeztél, mennyi idő után kaptál munkát?

Ha kaptál munkát, hol? (nem kell konkrétan, csak hogy milyen helyen, mit kell dolgoznod)

Milyen a munka?

Esetleg még akinek van kedve mesélne róla? :)


2011. jún. 14. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az jó, jó neked ! :D

én már kiégtem tőle :D

2011. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kitartááááás!! :):):)
2011. szept. 14. 20:48
 13/16 anonim ***** válasza:
Neked is ! :)
2011. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na és most kedves kérdező, hogy állsz vele ?:D


statisztika, pénzügy? :D

2011. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mik lettek a tapasztalatok? Azóta gondolom végeztetek. :) Meséljetek róla, légyszíves.
2014. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én 1,5 éve tanulom, még fél évem van vissza.

Jelenleg a pénzügy-számviteli ügyintéző "ér a legtöbbet" , mivel a sima pénzügyi vagy számviteli ügyintéző csak a "fele" . ( de utána lehet ennek olvasni)

Első pár órában én se nagyon tudtam, hogy hol vagyok, főleg, úgy, hogy előtte soha se volt még számvitel órám. Szerintem jó tanárt kell kifogni, van aki sajnos nem a magyaráz mindent az alapoktól.

Középiskolás kettes matekkal kezdtem el és számvitelből 5 voltam végig. De tanulni kell, sokat. Főleg a könyvelést.., adózást, pénzügyet + sokat gyakorolni az órai feladatokat.


Ha tanulsz nem nehéz. De szerintem megéri.


így,hogy még tanulom elhelyezkednem kb. 5 hónap után sikerült, mivel sok iskolaszövetkezetes hasonló témakörű munka inkább egyetemistákat vesz fel, mint OKJ képzésen tanulókat. De végül nagyon jó helyem lett.

2016. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!