Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző képzés. De hol?

Figyelt kérdés
Részt szeretnék venni egy pénzügyi-számviteli ügyintéző képzésen, de nem tudom melyik lenne a jobb. Egy kereskedelmi és közgazdasági szakközépiskolában, ahol 1 évig folyik ez a képzés vagy pedig egy szakképző iskolában, ott pedig 1,5 évig folyik a képzés.
2011. aug. 8. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én utóbbit választottam, mert itt csak szakmai tantárgyak voltak, míg előzőben nem igazán kapcsolódó pótórák is. 1,5 év tömör anyag, hosszú távon jobban megérte nekem.
2011. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is inkább a szakképző mellett vagyok, csak kíváncsi voltam más véleményére is.
2011. aug. 8. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A különbség a kettő között hogy a 1,5 (vagy van 2 éves is) akkreditálva van valamelyik főiskolával, egyetemmel, így ha felsőoktatásban is ezt akarod tanulni, akkor a tantárgyakat elfogadják és nem kell újra bejárni ezekre az órákra meg vizsgázni. Kapsz egy indexet és azt lehet mutogatni. Az 1 éves alatt meg csak a szakmát tanulod, nem lesz szakmai gyakorlatod és kis hátrányban vagy a másik formulát választókkal szemben.
2011. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!