Szerinted milyen szakra mennyek? Lent több.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy milyen szakot válasszak. A rajz nagyon jól megy, járok rajzkörre, versenyekre. Informatikából is elég jó vagyok, ismerem a PHP, Html, Css, Js, C++ programnyelveket. Photoshopról ne is beszéljünk, az az életem.

Tantárgyak amik nagyon jól mennek: Informatika, Rajz, Angol, Kémia, Biológia, Fizika

Tantárgyak amik nagyon rosszúl mennek: Földrajz, Matek.

Ha még eszembe jut valami, leirom. Előre is köszönöm ha segit valaki!


2011. jún. 13. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hogy a kémia, fizika, informatika jól megy, a matek viszont nem. Azt a szomorú tényt kell közölnöm, hogy az egyetemen tanított informatikus szakokon bizony mindenhol kemény matek van! De ha egy fizika, kémia vagy biológia szakot választasz matekot ott is kell tanulni!
2011. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A "mennyek" miatt azt javaslom, ne menj bölcsésznek!

És igen, egyedül az angol, rajz amihez nem kell a matek de ha megy a rajz meg az info valami animációs szakember is lehet belőled...

2011. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :) Mennyek vagy menjek, hamburger vagy hotdog, egyre megy :D Tájszólásnak nevezik.
2011. jún. 13. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, amiről Te beszélsz azt max a templomban hallgattad ("Mi atyánk, ki vagy a mennyekben")
2011. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott nem ige, itt viszont az. Ha valami bajod van vele, akkor az a te személyes problémád amire én nem vagyok kiváncsi. Más válaszoló figyelmen kivül tudta hagyni, nem értem hogy neked miért olyan nehéz. :)
2011. jún. 13. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem általános magyarórákra "menny" vissza...
2011. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Epic.

Megpróbál valami hülyeséget is mellémagyarázni, hogy hihető legyen az álláspontja... :D

A nagyon "rosszúl" menők közé a magyart is odaírnám a helyedben.


A kérdésedre:

Nagyon rossz helyzetben vagy, mert az infós szakokon a legdurvább a matek, jobban kérik tőlük, mint a mérnököktől. A fizika, rajz párossal esetleg egy építész nézhetne ki, a műszakiaknál náluk a "leggyengébb" a matek. Angollal önmagában sokra nem mész, az már alap, hogy jónak kell lenned belőle bárhová is mész. Biosz, kémiával esetleg még orvosi, de ha eddig nem fogalmazódott meg benned, akkor hagyd, oda kell hivatástudat.

Ha tényleg jól megy a rajz, én építészre mennék, tudom milyen ott a matek, nem lehetetlen megcsinálni.

2011. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez fail. A tájszólás nem az. (A jösztök, jöttök, stb... a tájszólás.)


Valami animációs okj-n fogsz kikötni szerintem.

2011. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak az infóról tudok nyilatkozni: mérnök informatikus hallgató vagyok, nálunk a matek úgy zajlik, hogy első félévben két matek, második félévben két matek, aztán matek szigorlat a két félévből, és ha megvan a matekszigorlat, akkor két félévvel később valószínűségszámítás.


Attól viszont, hogy nem megy jól a matek, nem kell elcsüggedned. Én nem szerettem, nem is lett olyan jó az érettségim, ennek ellenére az analízis lett a kedvenc tárgyam, és a szigorlatom is első próbálkozásra meglett. Szóval ha ennyire érdekel az informatika, akkor ez a lehetőség sem elvetendő :)


L21

2011. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még elgondolkodom hogy mire fogok menni :) Valószinű az animátor, akár orvosi lesz.
2011. jún. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!