Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik iskolaba...

Szegeden melyik iskolaba mennyek es milyen szakra (kozepiskola lehetoleg szakkozep) amiben olyat tanulok hogy olyan szakmat tanulok amivel valalkozo lehetek vagy egyeb?

Figyelt kérdés
letszi meg ma kellene a valasz elore is koszonom!!
2010. jan. 28. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Gimibe vagy keribe menj. Nem kell a vállalkozáshoz sok csak ész.
2010. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de en iskola nevet kertem szakkal eggyut
2010. jan. 28. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy hova mész, Szegeden a Ságvárin és Radnótin kívül mindegyik gáz suli. :D


Én az egyik szakközépbe jártam, nagyon megbántam.

Gondolom a Radnóti és Ságvári kilőve nálad, esetleg még normálisabb iskola Széchenyi. Van gimi és szakközép része is.

2010. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de istenem nekem csak kotelezo bejelolni valamelyiket en nem itt fogok tanulni amerikaban fogok kozepiskolaban jarni en azt kerdeztem hogy melyik az a suli az mar regen rosz ha enyire nem tudtok olvasni es nem tok mind1 mert nem ugyan azt a szakmat adjak
2010. jan. 29. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Édes drágám ezt neked kell tudnod. Sajnállak

Nem hallottál még információ keresésről?

2010. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus, eddig nem úgy volt, hogy Dérybe vagy hova mész? Mert kiírtál már kb.3 kérdést. Egyébként meg ha nem itt fogsz továbbtanulni, akkor nem tök mindegy, hogy mit írsz be?

De javaslom akkor a Tömörkényben a szobrász tagozatot. Szerintem azt írd be!

2010. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez lol nekem ez az elso kerdesem o.O iskola temakorben....
2010. jan. 29. 14:05
 8/8 A kérdező kommentje:
de amm ezt mar tobb helyen is tapasztaltam hogy az a ketto normalis suli es szerintem ez a velemeny csak egy ember velemenye attol hogy a sok sucso zsido orvos meg ugyved oda megy amibol magyarorszagon eleg sok van epp ez a baj ebben az orszagban attol meg a tobbi nem szar vagy is nekem tok mind1 de alenyeg hogy aki ezt terjeszti valoszinuleg 1 ember
2010. jan. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!