Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem és milyen...

Melyik egyetem és milyen szakra/karra mennyek hogy utána Monaco-ban jól el tudjak helyeszkedni?

Figyelt kérdés

az van hogy már 5 éve az a célom hogy kiköltözzek majd az egyetem után Monaco-ba, na és hogy nincs ötletem hogy mi legyen belőlem... valami olyan végzettséget szeretnék amivel biztosan jól tudok keresni, itt gondolva most külföldre,Monaco-ra !!! ( nem pincér,takarító meg ilyen szakmunkákra gondolok, hanem komoly diploma végzettségű)

- Anyai ágon német vagyok szóval jól beszélek németül, ugyanolyan jól angolul, és majd az egyetem mellett meg szeretnék tanulni franciául!


18/F


2010. aug. 17. 10:47
 1/9 A kérdező kommentje:
a konkrét kérdésen bővebb kifejtése: gondolok itt arra hogy műszaki egyetemre mennyek, vagy jogra, vagy közgazdász, vagy mire? így értettem a kérdést:)
2010. aug. 17. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
"mennyek"? áltsuli 2. osztályba menjél, ne egyetemre
2010. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

A kisbetű-nagybetű nem első osztály? :)

A "hogy" előtti vessző is második. :)

Amúgy egyértelmű, hogy műszaki pályára menj. Építészmérnök, villamosmérnök vagy hasonló terület.

2010. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsánat az MSN lebutítja a magyar nyelvet
2010. aug. 17. 11:01
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a lecseszéseket meg a választ is! :D
2010. aug. 17. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Az butítja le, hogy nem tudod használni. Msn-en is illik normálisan, helyesen írni.
2010. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem tudjátok az érdemleges válasz után lecseszni? Az már nem megy ugye? Vagy talán nem értitek a kérdést? Imádom az ilyen buzeráns faszokat, akiknek nincs jobb dolguk csak ülni a gép előtt és másoknak beszólogatni. Tök jó, hogy nektek ez okoz örömet.


Külföldi egyetemekkel többre mennél. Itthon talán a Corvinus ismertebb, de az is eltörpül a külföldi egyetek mellett. Ausztriában ingyen járhatnál egyetemre.

Orvos pl. mindig kell.

2010. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm 12.49-es!!!:) ja ki nem szarja le hogy hogyan írok, érthetőnek érthető voltam szóval .....
2010. aug. 17. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp műszaki.A joggal nem érsz semmit,mivel az országonként ált.más,szóval biztos nem utánad fognak kapkodni.Közgáz telített.De ne éld bele annyira magad ebbe az egészbe,mivel Monaco egy gazdag és kis(!) állam,és nem igazán van szüksége külföldi munkavállalókra,mivel gondolom onnan nem nagy a kivándorlás :),jól élnek a emberek,így gondolom egyik szakmában sincs hiány,nem szorulnak külföldi munkaerőre és előbb fognak alkalmazni egy ottanit.Elég zárt közösség.Ezeket biztos kézből tudom(idegenvezető említett ott).Persze próbálkozni lehet.

Ajánlom,hogy nézegess külföldi álláshírdetéseket,hogy milyen végzettségű embereket keresnek ott főként.De én mint egyetemista csakis műszakira mennék.Annak van jövője,jól meg van fizetve.Ha újra választhatnék én is arra mennék.

2011. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!