Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy történik a százalékok...

Hogy történik a százalékok kiszámítása?

Figyelt kérdés
Hogyan kell kiszámolnom, ha megvannak az érettségi pontjaim, és hogy azok hány százalékosak?
2011. jún. 2. 12:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Biztos kalkulátorral, persze az sem 100%-os szóval lehet, hogy még ennyi pontja sincs :D
2011. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnököm átszámolta :)

Kíváncsi vagyok TITEKET hova vettek fel;)

2011. jún. 2. 14:56
 13/23 A kérdező kommentje:

HHÓÓÓHÓ micsoda kommentek,mr ezért megéri idejönni :)

ilyen féltékeny szánalmas jobbdolguk nincs mint kritizálni embereken röhögni :)

köszi hogy jó kedvem lett ma is (Y) :)

2011. jún. 2. 14:57
 14/23 anonim ***** válasza:
Te komolyan mondod 320-ra, hogy sok, meg féltékenyek lehetünk. Hát figyelj nekem már úgy több pontom van, hogy még nem érettségiztem, de a tanulmányi pontjaim maxok és van 2 előrehozott érettségim:D
2011. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Büszke lehetsz magadra :)

Nekem meg ÚGY ENNYI, hogy a középfokúmat, a hátrányos helyzetű többletpontot, nem adtam hozzá :)

JA, és úgy, hogy NEM TERVEZTEM felsőoktatásba menni, és még a szóbelit sem számoltam hozzá.

:)

Ja, és felvettek a Magyar Színiakadémiára. :D

Szóval élvezem nézni a hőzöngéseiteket .. :)

2011. jún. 2. 15:06
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok TITEKET hova vettek fel"


Engem a Corvinusra. És nem hátrányos helyzetes pontokkal :)

2011. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy felvettek, de elszomorít, hogy ilyen modora van a wannebe színészeinknek.


egy sotés

2011. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Örülök. :)

Nyílván engem sem az a +20 pont fog hozzásegíteni hogy felvegyenek, arról meg nem tehetek hogy meghalt apukám.ennyit a hátrányos helyzetről.

2011. jún. 2. 16:21
 19/23 A kérdező kommentje:

utolsó,engem meg az szomorít el, hogy feltettem egy kérdést, és az első válaszoló milyen stílusban válaszolt.

Nyilván TUDOM hogyan kell százalékot számítani,különben nem jutottam volna el az érettségiig, viszont azt nem tudtam, hogy például magyarnál a több feladatrész miatt van-e valami eltérés a számolásban..

.

2011. jún. 2. 16:41
 20/23 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Hoztam egy példát. Arról meg nem tehetek, hogy síkhülye vagy és nem tudsz két számot elosztani és megszorozni 100-al.

2011. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!