Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Új iskola megjelölésére van...

Új iskola megjelölésére van lehetőség a felvételinél?

Figyelt kérdés
Most eszméltem fel hogy a Széchenyibe (nyíregyháza) nincs elég vitt pontszámom és szeretnék módosítani a felvételin. Na most az osztályfőnökünk mondta hogy a KORÁBBAN megjelölt iskolába ha új szakot akarunk megjelölni akkor azt az iskolában kell jelezni és adnak egy papírt, de nincs lehetőség arra hogy új iskolát vegyünk fel a listára. Ma elmentünk a széchenyibe legalább a német szakot is megjelölni(eddig csak az nem volt megjelölve) és akkor mondták hogy azt már nemlehet, mert az angol megvan jelölve ekkor elhatároztuk hogy a sorrendet változtatjuk úgy hogy az jó legyen és kérdeztük mi a teendő, akkor mondták hogy nem ő nekik kell adni lapot náluk csak jelezni kell azt hogy megjelöltünk új szakot. Na most össze is állítottuk a listát és most írnánk be a módosító felvételi lapba de itt figyelmes lettem egy olyan jelre az utolsó lapon ami arra utal hogy meglehet jelölni új iskolát is: "Figyelem! a 6 számjegyű OM azonosító kódot abban az esetben is meg kell adni, ha az előző sorban ugyanaz az intézmény már szerepelt." tehát úgy vélem ez azoknak szólt akik új iskolát is megjelöltek.
2009. márc. 16. 14:10
 1/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a temérdeknyi választ... és a sok segítséget...
2009. márc. 27. 12:19
 2/2 anonim válasza:

Szívesen máskor is...

azthiszed mindenki tud mindent???? amúgy az öcsém idén ballag és neki ofő mondta mogy nemlehet én már 6 éve ballagtam általánosból (gondolom arról van szó)

2009. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!