Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetnék jobb, láttok...

Hogy lehetnék jobb, láttok esélyt?

Figyelt kérdés

Középiskolában elsős vagyok, az elmult két évben nem tanitott (az alkoholista) matektanárunk semmit, most pedig bukásra állok, éjjel-nappal tanulok, matek korrepre is járok, minden órán részt veszek, figyelek, probálom csinálni, de nem megy, matek tanárra nem telik sajnos.

Bármit csinálok sorba csak az egyesek jönnek, mindig 4.6-os átlagom volt, de a matekkal mit csinálhatnék?


2011. máj. 3. 17:41
 1/6 anonim válasza:
megbuktatlak matekból , hádde bárnya , jólvan megadom a kettest , hádde barnya, hármast kapsz , hádde barnya, megkapod a 4-est hádde barnya , rendben van megadom az 5-öst, hádde barnya , jól van leérettségiztél, hádde barnya , mindenből ötösre, hádde barnya , felvételt nyertél az egyetemre , hádde barnya , elvégezted hádde barnya , és doktori címet kaptál , hádde barnya , felvételt nyertél a matematikai professzorok társaságába , hádde barnya , felmondom az állásom....
2011. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nem vicc, ez komoly. nem megy a matek, és ezért engem hibáztatnak, na jó nem is a tanár(mostani) hanem az elmaradt évek -.-" de most komolyan ötlet?
2011. máj. 7. 20:58
 3/6 anonim válasza:
nekem se megy , szard má le , foglalkozzál azzal ami megy de azér ne bukj meg
2011. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát pont ezaz h a bukás szélén állok, és a szüleim mérgesek nagyon:S valamit tennem kell..
2011. máj. 9. 14:44
 5/6 anonim válasza:
hát akkor kérdezd meg a tanárt hogy csinálhatsz-e valami plusz feladatot vagy jelentkezzél felelni , járjál matektanárhoz vagy mondjad apádnak hogy segítsen , nehogy már megbukjál , puding az , egy 2-est minden hülye összetud szedni , mennyi az átlagod matekból?
2011. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.67 , jelenleg.

félévkor 1.7 re huzott meg, 1.85 alatt buktat.

apámtol örököltem ezt a roppant nagy matek tudást, a szüleim se értennek hozzá, senki.

A tanár szemét már a multkor kérdezték h h lehetne javitanni azt mondta sehogy, készüljünk a rendes dolgozatokra, ő ne fog plusz feladatokat adni.:(

2011. máj. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!