Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb testnevel...

Hogyan lehetnék jobb testnevelésből?

Figyelt kérdés

Hetediktől egy másik suliba megyek át. Nem akarom, hogy ott is csúfoljanak, mert nem vagyok olyan jó tesiből ( van amikor 3-as de van négyesem, futásra ötösöm is.) Abban a suliban ahol most vagyok a tanár is mindig szid és csúfol, hogy béna vagyok...(nő a tanárunk.másik osztálytársamat is piszkálja, mert kövér, engem mondjuk nem,mert én vékony vagyok) szerintetek hogy lehetnék jobb tesiből?:/


(Bocsi ha rossz kategóriába raktam a kérdést)


2011. jan. 31. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sportolj és gyakorolj otthon.Nem a tanárra kell fogni(van amikor ő a hibás)
2011. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem a tanárra fogtam csak roszul esik amiket mond nekem (is).
2011. jan. 31. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, de az is fontos, hogy a legtöbbet hozd ki magadból, mert nálunk azt osztályozza a tanár, hogy ki mennyire küzd valamiért.
2011. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is iszonyatosan béna vagyok:(

Ha pl. röplabdázunk senki sem akar velem egy csapatban lenni, mert miattam veszítenek.

És minden másban is béna vagyok, pl. kézenállás, torna meg ilyenek.

Egyedül talán futásból vagyok jó, de futni meg nem is nagyon szoktunk.

Utálom a tesiórákat:(

15/L

2011. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) utolsó, egyetértek :/

velem se nagyon akarnak lenni...

2011. jan. 31. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Borzalmas tesi tanárod lehet!:(( Uhh szegény sajnállak, egy tanár feladata épp az lenne, hogy megszeretetesse veletek ezt a tárgyat is de mindegy.:S


Egyébként én sem voltam/vagyok hűű de ügyes tesiből, de nagyon sok minden függ az óra légkörétől is. Lehet ha az

új sulidban nem fognak piszkálni(tanár és gyerekek) akkor felszabadultabban, ügyesebben fogsz mozogni:)


Addig is szerintem menj el néha futni a barátnőkkel, esetleg ha van lehetőséged úszni. A tánc is rengeteget fejleszt a mozgáskultúrán, önbizalmat is ad és új barátokat is szerezhetsz:)


L/19

2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Táncra jártam.: ) (most szünet van...)
2011. febr. 2. 12:48
 8/8 anonim válasza:

szia!én kivételes jó vagyok tesiből,de elején én sem voltam jó.pár tipp:

1.ha sétálsz mennyér MINDIG gyorsabban

2.néha futhatsz is

3.járjál sportoni pl.tenisz,úszás

4.ha tanárod piszkál válaszolj vissza,csak keményen

5.ha nem válik be,akk érd el h kosarazatok és kabd el rosszul a labdát akk ujjad eltöri(nem fáj egyébként(annyira))és felvagy mentve 1 hónapra:))

2011. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!