Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű érettségin...

Emelt szintű érettségin tényleg nem adják ki előre a tételeket?

Figyelt kérdés
Egészségügyi alapismeretekre készülök, de azt hallottam, hogy a tételsort nem fogom megkapni a szóbelire, csak a témaköröket. Ez így elég tág, igaz, hogy január óta készülök rá, de akkor is egy hatalmas anyag. Azt hittem, hogy ha majd kijelölik az érettségim helyszínét ott majd kapok tételsort, úgy, mint akik közép szinten érettségiznek. Emelten tényleg nincs?
2011. ápr. 7. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs.
2011. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem jó hír. :( Amúgy ott az érettségin tételt húzok, tehát egy konkrét kérdést, vagy ott is egy témakört és akkor arról kell beszélnem ameddig csak tudok?

Én még a régi rendszerben érettségiztem, ez új nekem most és az emlékek is megkoptak már. :) Köszönöm a segítséget! :)

2011. ápr. 7. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bioszon voltam, csak arról tudok nyilatkozni, de szerintem a többi is hasonló.

Én konkrét tételt kaptam, és voltak hozzá kérdések is.

2011. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ez így azért jobban hangzik, mintha mindent mondanom kéne. :)
2011. ápr. 7. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a középszintűn sem adják ki a tételeket, csak nem mindenki tartja be.


A tétel a témakörre épül, de annál szűkebb, és lehetnek benne kulcsszavak a vázlat felépítéséhez. Tehát a megtanult témakör alapján a rendelkezésedre álló minimum 30 perces felkészülési időben kell kitalálnod, mi tartozik a kihúzott tételhez.

2011. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!